Фустан - код 521 - кремова

Нема на залиха
SKU
41478
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9376 - кремова
  Фустан - код 9376 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 4920 - кремова
  Фустан - код 4920 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 0891 - кремова
  Фустан - код 0891 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 1534
  Фустан - код 1534
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 5371 - кремова
  Фустан - код 5371 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 4765 - капучино
  Фустан - код 4765 - капучино
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамски комплект къс топ с дълъг ръкав и дълга пола с висока талия в тъмносиньо - код 3954
  Комплет - код 3954
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 8399
  Фустан - код 8399
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Џемпер - код 1620 - циклама
  Џемпер - код 1620 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 5965 - капучино
  Фустан - код 5965 - капучино
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Дамски бански костюм две части в синьо - код 6044
  Купачи - код 6044 - 3 - сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дълъг дамски суитшърт с качулка и надпис в светлосиньо - код 2679
  Дуксер - код 2679
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Изчистен дамски топ потник в бяло - код 0932
  Топ - код 0932 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Блуза - код 1972 - шарена
  Блуза - код 1972 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 0351 - црна
  Фустан - код 0351 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71