Фустан - код 557 - 2 - црвена

Нема на залиха
SKU
37281-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 2910 - црна
  Маица - код 2910 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Фустан - код 1430 - зелена
  Фустан - код 1430 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамски бански костюм в две части рипс в светлолилаво - код 4964
  Купачи - код 4964 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Панталони - код 2100 - 3 - шарена
  Панталони - код 2100 - 3 - шарена
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Спортски комплет - код 7953 - сиво
  Спортски комплет - код 7953 - сиво
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 6. Фустан - код 2674 - шарено
  Фустан - код 2674 - шарено
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 0889
  Фустан - код 0889
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 3232 - тиркизна
  Фустан - код 3232 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 10099 - бела
  Фустан - код 10099 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Тренерки - код 2101 - 1 - шарена
  Тренерки - код 2101 - 1 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.623,71