Фустан - код 557 - 3 - црна

Нема на залиха
SKU
37285-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4191 - црвена
  Блуза - код 4191 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Фустан - код 1457
  Фустан - код 1457
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 8434 - шарена
  Фустан - код 8434 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Атрактивен дамски топ с дантела в черно и бяло - код 2565
  Топ - код 2565 - шарена
  Најниско MKD 579,71
 5. Палто - код 0960 - црна
  Палто - код 0960 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Маица - код 4123 - виолетова
  Маица - код 4123 - виолетова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Атрактивен дамски топ бюстие в светлолилаво - код 7151
  Топ - код 7151
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Изчистен дамски топ потник рипс в синьо - код 2987
  Топ - код 2987 - небесно сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Фустан - код 0951 - виолетова
  Фустан - код 0951 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 7099 - 5 - сиво
  Фустан - код 7099 - 5 - сиво
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71