Фустан - код 564 - 1 - линии

Нема на залиха
SKU
38359
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Линии

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9510 - 2 - бела
  Фустан - код 9510 - 2 - бела
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 7376 - 1 - бела
  Фустан - код 7376 - 1 - бела
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Фустан - код 8399 - бело
  Фустан - код 8399 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 2739 - бела
  Фустан - код 2739 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 8840 - бела
  Фустан - код 8840 - бела
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2702 - пудра
  Фустан - код 2702 - пудра
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Изчистен дамски топ в черно - код 4656
  Топ - код 4656 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Комплет - код 1518 - 2 - розова
  Комплет - код 1518 - 2 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Дамско боди в оранжево с копчета - код 7101
  Боди - код 7101
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Фустан - код 1294
  Фустан - код 1294
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Къс дамски топ потник в цвят мента - код 2723
  Топ - код 2723 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Фустан - код 7858 - небесно сина
  Фустан - код 7858 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Тренерки-долен дел - код 8368 - сиво
  Тренерки-долен дел - код 8368 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Спортен дамски екип с долнище висока талия и блуза с дълъг ръкав и деколте лодка в бежово - код 0448
  Тренерки - код 0448 - кремова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Дамска къса свободна жилетка с копчета в синьо - код 3489
  Кардиган - код 3489 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71