Фустан - код 656 - 3 - розова

Нема на залиха
SKU
40992
MKD 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 70% Полиестер - 27% Еластан - 3%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6940 - пудра
  Фустан - код 6940 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 5543 - пудра
  Фустан - код 5543 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 6522 - пудра
  Фустан - код 6522 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 11922
  Фустан - код 11922
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 9376
  Фустан - код 9376
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Блуза - код 8861 - 13 - бела
  Блуза - код 8861 - 13 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамска дълга плетена жилетка с качулка в зелено - код 0577
  Кардиган - код 0577
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Маица - код 3638 - кремова
  Маица - код 3638 - кремова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Атрактивно изрязано дамско боди в бежово - код 1279
  Боди - код 1279
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 3283 - 4 - циклама
  Фустан - код 3283 - 4 - циклама
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Фустан - код 0316
  Фустан - код 0316
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 7. Дамска къса плетена жилетка с копчета в розово - код 3876
  Кардиган - код 3876 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 2062 - 3 - окер
  Блуза - код 2062 - 3 - окер
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Дамски сет от две части къс топ и къси панталонки - код 2608 - 3
  Комплет - код 2608 - 3 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Атрактивен дамски сет потник и къси панталони в бежово - код 4721
  Комплет - код 4721 - 1 - кремова
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71