Фустан - код 658 - црна

Нема на залиха
SKU
38408
MKD 435,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12006 - црна
  Фустан - код 12006 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 11993 - црна
  Фустан - код 11993 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 1036 - црна
  Фустан - код 1036 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Фустан - код 0581 - црна
  Фустан - код 0581 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 5. Фустан - код 11926 - црна
  Фустан - код 11926 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Дамска тениска в жълто с апликация - код 3324
  Маица - код 3324 - 2 - жолта
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 1778
  Фустан - код 1778
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Атрактивен цял изрязан дамски бански - код 5558 - 4
  Купачи - код 5558 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Дамско дълго палто в сиво - код 1566
  Палто - код 1566 - сиво
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Атрактивна дълга плетена дамска жилетка в зелено - код 1184
  Кардиган - код 1184 - зелена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Туника - код 4972 - циклама
  Туника - код 4972 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 0956 - сиво
  Фустан - код 0956 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 1457 - црвена
  Фустан - код 1457 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71