Фустан - код 666 - 5 - шарена

Нема на залиха
SKU
38199
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8114 - шарена
  Фустан - код 8114 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 8114 - шарена
  Фустан - код 8114 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 8114 - шарена
  Фустан - код 8114 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 1649 - цветна
  Фустан - код 1649 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 1649 - цветна
  Фустан - код 1649 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0510 - шарена
  Фустан - код 0510 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 1752 - шарена
  Фустан - код 1752 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Блуза - код 11898
  Блуза - код 11898
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Фустан - код 8149
  Фустан - код 8149
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дамска свободна туника с голо рамо в светлосиньо - код 0738
  Туника - код 0738
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Къса елегантна дамска тениска в оранжево - код 0594
  Маица - код 0594
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 521,71
 7. Фустан - код 1842 - жолта
  Фустан - код 1842 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 7376 - 2 - црна
  Фустан - код 7376 - 2 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Атрактивен къс дамски топ потник рипс в капучино - код 2014
  Топ - код 2014 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Комплет - код 1658 - 1 - шарена
  Комплет - код 1658 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71