Фустан - код 687 - бела

Нема на залиха
SKU
38718
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4950 - бело
  Фустан - код 4950 - бело
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 2. Фустан - код 4790 - бело
  Фустан - код 4790 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 4951 - бела
  Фустан - код 4951 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 5866 - бела
  Фустан - код 5866 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 0545 - бело
  Фустан - код 0545 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Маица - код 2510 - капучино
  Маица - код 2510 - капучино
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Фустан - код 5848 - 4 - розова
  Фустан - код 5848 - 4 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамски комплект потник и панталон в черно - код 0881
  Комплет - код 0881 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Атрактивен къс дамски топ потник рипс в розово - код 2014
  Топ - код 2014 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 5. Фустан - код 1356 - окер
  Фустан - код 1356 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 8889 - кремова
  Фустан - код 8889 - кремова
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 7. Фустан - код 2745 - шарена
  Фустан - код 2745 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Атрактивен къс дамски топ потник в светлолилаво - код 0664
  Маица - код 0664
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Спортски комплет - код 11627 - бело
  Спортски комплет - код 11627 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 10. Блуза спортно-елегантна с паднало рамо с ефектен принт в розово - код 11743
  Блуза - код 11743 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71