Фустан - код 757 - розова

Нема на залиха
SKU
38236
MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6522 - пудра
  Фустан - код 6522 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 11922
  Фустан - код 11922
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1356 - пудра
  Фустан - код 1356 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 1843 - розова
  Фустан - код 1843 - розова
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Фустан - код 6970 - розова
  Фустан - код 6970 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Дамска тениска в бежов цвят - код 068
  Маица - код 068 - кремова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Тренерки-долен дел - код 8368 - црна
  Тренерки-долен дел - код 8368 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 11936 - жолта
  Фустан - код 11936 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 0223
  Фустан - код 0223
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Топ - код 8843 - бело
  Топ - код 8843 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Комплет - код 4395 - 1 - жолта
  Комплет - код 4395 - 1 - жолта
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в сиво - код 2369
  Кардиган - код 2369 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Тренерки-долен дел - код 7707-1 - шарена
  Тренерки-долен дел - код 7707-1 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Топ - код 11701
  Топ - код 11701
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Атрактивен дамски топ с гол гръб в черен цвят - код 606
  Топ - код 606 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71