Фустан - код 763 - бела

Нема на залиха
SKU
38362
MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6940 - бела
  Фустан - код 6940 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 4159 - бела
  Фустан - код 4159 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 0525 - бела
  Фустан - код 0525 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 12051 - бело
  Фустан - код 12051 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 7589 - бело
  Фустан - код 7589 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6842 - црна
  Фустан - код 6842 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 2506
  Фустан - код 2506
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 0414
  Блуза - код 0414
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дамска къса плисирана пола тип панталонки в светлосиньо - код 8787
  Код 8787 - 4
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 0711 - 1 - црвена
  Фустан - код 0711 - 1 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Екстравагантна къса дамска блуза рипс с поло яка и гол гръб в зелено
  Блуза - код 2379 - 2
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Палто - код 1660 - пудра
  Палто - код 1660 - пудра
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Фустан - код 6426 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 6426 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Ефектен дамски топ потник с голо рамо в червено - код 1293
  Топ - код 1293 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 6426 - 2 - кремова
  Фустан - код 6426 - 2 - кремова
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71