Фустан - код 792 - розова

Нема на залиха
SKU
38423
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5543 - пудра
  Фустан - код 5543 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 9376
  Фустан - код 9376
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 4920 - пудра
  Фустан - код 4920 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 0891 - розова
  Фустан - код 0891 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 5371 - пудра
  Фустан - код 5371 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Панталони - код 2100 - 7 - шарена
  Панталони - код 2100 - 7 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Атрактивна дълга плетена дамска жилетка в бежово - код 7361
  Кардиган - код 7361
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 2144 - 4 - зелена
  Фустан - код 2144 - 4 - зелена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Атрактивен къс дамски топ потник рипс в червено - код 9914
  Топ - код 9914 - црвена
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Екстравагантна къса дамска блуза рипс с поло яка и гол гръб в лилаво
  Блуза - код 2379 - 3 - виолетова
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Фустан - код 0223 - црвена
  Фустан - код 0223 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комплет - код 0335 - зелена
  Комплет - код 0335 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 6584 - сина
  Фустан - код 6584 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 8306 - шарена
  Фустан - код 8306 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Къса дамска блуза с връзки в цвят капучино - код 1297
  Маица - код 1297 - капучино
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 724,71