Фустан - код 822 - циклама

Нема на залиха
SKU
41161
MKD 435,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Циклама

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1358 - розова
  Фустан - код 1358 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Фустан - код 0998
  Фустан - код 0998
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 9862 - розова
  Фустан - код 9862 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 11926 - розова
  Фустан - код 11926 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 7003 - пудра
  Фустан - код 7003 - пудра
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0545 - окер
  Фустан - код 0545 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в черно - код 2369
  Кардиган - код 2369 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Комплет - код 1661 - розова
  Комплет - код 1661 - розова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Къс дамски топ рипс в бежово - код 1273
  Топ - код 1273
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Дамско спортно долнище с висока талия и ластик в светлосиво - код 0624
  Тренерки-долен дел - код 0624
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в цвят праскова - код 4702
  Кардиган - код 4702 - праска
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 1433 - шарена
  Фустан - код 1433 - шарена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 8. Панталони - код 4895
  Панталони - код 4895
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Спортски комплет - код 11583
  Спортски комплет - код 11583
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 10. Фустан - код 0223
  Фустан - код 0223
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71