Фустан - код 878 - розова

Нема на залиха
SKU
37585
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5543 - пудра
  Фустан - код 5543 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 12070 - праска
  Фустан - код 12070 - праска
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Фустан - код 9376
  Фустан - код 9376
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 4933 - розова
  Фустан - код 4933 - розова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 4920 - пудра
  Фустан - код 4920 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 1478 - 2 - виолетова
  Фустан - код 1478 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Дамска тениска рипс в светлолилаво с отворено деколте - 0844
  Маица - код 0844
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в черно - код 4630
  Блуза - код 4630 - 1 - црна
  Најниско MKD 666,71
 4. Фустан - код 119 - шарена
  Фустан - код 119 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Палто - код 1660 - бело
  Палто - код 1660 - бело
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Фустан - код 6292 - црна
  Фустан - код 6292 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 1482 - 1 - розова
  Фустан - код 1482 - 1 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 0946 - шарена
  Фустан - код 0946 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Комбинезон - код 11947 - розова
  Комбинезон - код 11947 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски асиметричен дълъг елек грейка и висока яка в розово - код 0422
  Елек - код 0422 - розова
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71