Фустан - код 882 - бела

Нема на залиха
SKU
38334
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Памук - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6940 - бела
  Фустан - код 6940 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 0438 - бела
  Фустан - код 0438 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 4159 - бела
  Фустан - код 4159 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 0525 - бела
  Фустан - код 0525 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 12051 - бело
  Фустан - код 12051 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Атрактивен дамски топ потник в светлолилаво каре - код 9134
  Топ - код 9134
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 2. Свободна дамска туника в масленозелено - код 0411
  Туника - код 0411 - путер зелена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 3. Кратки панталони - код 0320 - 7
  Кратки панталони - код 0320 - 7
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 4. Дамски топ потник рипс в цвят капучино - код 2876
  Топ - код 2876 - капучино
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Фустан - код 6412 - сиво
  Фустан - код 6412 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 9660 - 5 - шарено
  Фустан - код 9660 - 5 - шарено
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Код 2834 - пудра
  Код 2834 - пудра
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 0363
  Фустан - код 0363
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Атрактивен къс топ потник в светлолилаво рипс - код 8804
  Маица - код 8804
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 10. Јакна - код 1628 - 1 - црна
  Јакна - код 1628 - 1 - црна
  Најниско MKD 2.464,71 Регуларна цена MKD 3.189,71