Фустан - код 890 - црна

Нема на залиха
SKU
38372
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12038 - црна
  Фустан - код 12038 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 9376 - црна
  Фустан - код 9376 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0891 - црна
  Фустан - код 0891 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 1534 - црна
  Фустан - код 1534 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 3865 - црна
  Фустан - код 3865 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Палто - код 1695 - небесно сина
  Палто - код 1695 - небесно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 1686 - шарено
  Фустан - код 1686 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1652
  Фустан - код 1652
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Къса дънкова пола в синьо с висока талия - код 3369
  Сукња - код 3369 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дамски свободен пуловер в черно - код 4180
  Џемпер - код 4180 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Маица - код 0777 - бела
  Маица - код 0777 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Пола тип панталон в цвят капучино - код 2592
  Код 2592 - 1 - капучино
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Дамски спортен гащеризон - код 2291
  Комбинезон - код 2291 - 1 - шарена
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 9. Фустан - код 1039 - 3 - шарена
  Фустан - код 1039 - 3 - шарена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Фустан - код 11973
  Фустан - код 11973
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71