Фустан - код 890 - сина

Нема на залиха
SKU
38371
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Памук-95% Еластан-5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6135
  Фустан - код 6135
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 9376 - небесно сина
  Фустан - код 9376 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 9438
  Фустан - код 9438
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 0459 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 0459 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 0891
  Фустан - код 0891
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Комплет - код 11958 - црна
  Комплет - код 11958 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 2202 - бело
  Фустан - код 2202 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 8192 - црна
  Фустан - код 8192 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Дамски топ с ефектно деколте в бяло - код 1259
  Топ - код 1259 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Фустан - код 12644 - црна
  Фустан - код 12644 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Стилен дамски гащеризон в бял цвят - код 700
  Комбинезон - код 700 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 7. Фустан - код 11920
  Фустан - код 11920
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Дамски клин еко кожа в масленозелено - код 5969
  Хеланки - код 5969 - 4 - путер зелена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Дамска тениска с надпис в светлосиво - код 4078
  Маица - код 4078
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Тренерки-долен дел - код 8368 - црвена
  Тренерки-долен дел - код 8368 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71