Фустан - код 982 - циклама

Нема на залиха
SKU
41159
MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Циклама

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1843 - розова
  Фустан - код 1843 - розова
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 2. Свободна дълга плетена дамска жилетка в цвят пудра - код 2927
  Фустан - код 2927 - пудра
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 0836 - розова
  Фустан - код 0836 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 8125 - розова
  Фустан - код 8125 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 0186 - 4 - пудра
  Фустан - код 0186 - 4 - пудра
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8114 - шарена
  Фустан - код 8114 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Парео - код 0666 - 4 - шарена
  Парео - код 0666 - 4 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Свободна дълга плетена дамска жилетка в масленозелено - код 2927
  Фустан - код 2927
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Маица - код 1547 - црна
  Маица - код 1547 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 6522 - жолта
  Фустан - код 6522 - жолта
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Дамски топ в червено - 1287
  Топ - код 1287 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 9275 - шарена
  Фустан - код 9275 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Дълга свободна дамска риза в зелено - код 0239
  Кошула - код 0239 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 5371 - пудра
  Фустан - код 5371 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 5142 - зелена
  Фустан - код 5142 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71