Хеланки - код 270 - црна

Нема на залиха
SKU
38082-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Хеланки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска плетена свободна жилетка в светлосиньо - код 5128
  Кардиган - код 5128
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 6460
  Фустан - код 6460
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Сако - код 2365 - капучино
  Сако - код 2365 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 3207 - шарена
  Фустан - код 3207 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Къс дамски топ рипс в лилаво - код 0963
  Топ - код 0963 - виолетова
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Тренерки - код 11987
  Тренерки - код 11987
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Дамски комплект потник и панталон в светлозелено с десен на пеперуди - код 6899
  Комплет - код 6899
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Дамски сет пола и топ в бяло - код 10110
  Комплет - код 10110 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Код 1280
  Код 1280
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Дамска къса пола с висока талия в червено - код 4906
  Сукња - код 4906 - 3 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71