Код 007 - 1

Нема на залиха
SKU
11438
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11939 - бела
  Фустан - код 11939 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Топ - код 9167 - 3
  Топ - код 9167 - 3
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Фустан - код 2940 - шарена
  Фустан - код 2940 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Дамски клин в меднокафяво - код 2142
  Хеланки - код 2142 - 3
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Фустан - код 0586 - шарена
  Фустан - код 0586 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Дамски гащеризон по тялото в сиво - код 6527
  Комбинезон - код 6527 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дамски свободен кожен панталон с ластик в цвят бордо - код 5361
  Панталони - код 5361 - 5 - борда
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Атрактивно дамско сако от велур в пудра - код 8135
  Сако - код 8135 - пудра
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Фустан - код 3865 - зелена
  Фустан - код 3865 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Накъсани дамски дънки в синьо - код 4599
  Фармерки - код 4599 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.565,71