Код 01

Нема на залиха
SKU
40537
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дълъг дамски елек с цип в светлозелено - код 7295
  Елек - код 7295
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 2. Дамска блуза в тъмнолилаво с къс ръкав и поло яка - код 0216
  Блуза - код 0216 - 6
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 3. Елегантно дамско палто с колан в масленозелено - код 1640
  Палто - код 1640
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Кратки панталони - код 2236 - 1 - бело
  Кратки панталони - код 2236 - 1 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Комплет - код 2763 - 2 - црвена
  Комплет - код 2763 - 2 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 11808 - виолетова
  Фустан - код 11808 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамска свободна туника с голо рамо в цвят тюркоаз - код 0738
  Туника - код 0738 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Комплет - код 5268 - жолта
  Комплет - код 5268 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Топ потник рипс с ефектни презрамки в розово - код 44911
  Топ - код 44911 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Атрактивен къс дамски топ потник рипс в бежово - код 9914
  Топ - код 9914 - кремова
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 724,71