Код 02

Нема на залиха
SKU
10502
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дълга дамска плетена жилетка с качулка в червено - код 4703
  Кардиган - код 4703 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамска свободна блуза с щампа и паднало рамо в черно - код 2076
  Код 2076 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамско боди в бяло - код 12820
  Боди - код 12820 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 4078 - кафеава
  Маица - код 4078 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Дамски комплект къс топ с дълъг ръкав и дълга пола с висока талия в цвят горчица - код 3954
  Комплет - код 3954 - окер
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 6459 - борда
  Фустан - код 6459 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 2940 - шарена
  Фустан - код 2940 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Изчистен дамски топ рипс в тъмнокафяво - код 4656
  Топ - код 4656
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фармерки - код 4865 - 1 - сиво
  Фармерки - код 4865 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 1482 - 5 - бела
  Фустан - код 1482 - 5 - бела
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71