Код 02

Нема на залиха
SKU
10792
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивен дамски топ рипс в бяло - код 0962
  Топ - код 0962 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Спортски комплет - код 8081 - пудра
  Спортски комплет - код 8081 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Блуза - код 11490 - црна
  Блуза - код 11490 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Блуза - код 9966 - 6 - шарена
  Блуза - код 9966 - 6 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Фустан - код 0581 - небесно сина
  Фустан - код 0581 - небесно сина
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 6. Маица - код 4352 - небесно сина
  Маица - код 4352 - небесно сина
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Спортски комплет - код 1775 - 1 - розова
  Спортски комплет - код 1775 - 1 - розова
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Маица - код 4427 - бело
  Маица - код 4427 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 8947 - шарена
  Фустан - код 8947 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Атрактивна дамска блуза в бяло - код 12049 - лице
  Блуза - код 12049 - 2 - бела
  MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71