Код 02

Нема на залиха
SKU
12095
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 1284 - ментол
  Топ - код 1284 - ментол
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 10122
  Фустан - код 10122
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Комбинезон - код 1054 - црна
  Комбинезон - код 1054 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Атрактивен цял изрязан дамски бански - код 5558 - 3
  Купачи - код 5558 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Фустан - код 8122 - 1 - бело
  Фустан - код 8122 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 6135 - црвена
  Фустан - код 6135 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комплет - код 1661 - капучино
  Комплет - код 1661 - капучино
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Дамски бански костюм в две части рипс в светлолилаво - код 4964
  Купачи - код 4964 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 4933 - кремова
  Фустан - код 4933 - кремова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Фустан - код 1540 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 1540 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71