Код 02

Нема на залиха
SKU
3309
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0586 - шарена
  Фустан - код 0586 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Дамски елек в сиво - код 2519
  Елек - код 2519 - 2 - сиво
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамски топ потник в цвят корал - код 2245
  Топ - код 2245 - корали
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Фустан - код 416
  Фустан - код 416
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Топ - код 1284 - ментол
  Топ - код 1284 - ментол
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Елегантна блуза с ефектен животински десен - код 0482 - 2
  Блуза - код 0482 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Атрактивен цял изрязан бански на цветя - 4444 - 3
  Купачи - код 4444 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Јакна - код 215 - 4 - небесно сина
  Јакна - код 215 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 1.972,00 Регуларна цена MKD 4.002,00
 9. Дамско боди с цип в синьо рипс - код 2232
  Боди - код 2232 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71