Код 02

Нема на залиха
SKU
37532
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ потник с ефектни презрамки в черно - код 8837 - лице
  Топ - код 8837 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Маица - код 5754 - црна
  Маица - код 5754 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 898,71
 3. Маица - код 4352
  Маица - код 4352
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Атрактивна дълга плетена дамска жилетка в бежово - код 7361
  Кардиган - код 7361
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 6590 - бело
  Фустан - код 6590 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Блуза - код 1583 - 1 - бело
  Блуза - код 1583 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 1389 - 1 - розова
  Фустан - код 1389 - 1 - розова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Спортски комплет - код 11627 - бело
  Спортски комплет - код 11627 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 9. Маица - код 5398 - бело
  Маица - код 5398 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Спортен сет от две части тениска и клин в бежово - код 557
  Комплет - код 557 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71