Код 02

Нема на залиха
SKU
9993
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4807 - циклама
  Фустан - код 4807 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамски бански в две части с висока талия в черно - код 6799
  Купачи - код 6799 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 4257 - бело
  Маица - код 4257 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дамска свободна блуза с паднало рамо от плетиво в кафяво - код 4588
  Блуза - код 4588 - кафеава
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 5. Маица - код 3112
  Маица - код 3112
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Дълго дамско палто с копчета в сиво - код 3854
  Палто - код 3854 - сиво
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 7. Дамски комплект къс топ с дълъг ръкав и дълга пола с висока талия в тъмносиньо - код 3954
  Комплет - код 3954
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Блуза - код 975 - бело
  Блуза - код 975 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Дамски бански в две части с висока талия в бяло - код 2562
  Купачи - код 2562 - 5 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 1842 - жолта
  Фустан - код 1842 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71