Код 027 - 1

Нема на залиха
SKU
12060
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4673
  Фустан - код 4673
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Дамско пухено зимни палто с копчета в кафяво - код 4664
  Палто - код 4664 - 7
  Најниско MKD 2.174,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 3. Атрактивен дамски къс топ потник рипс в черно - код 3034
  Топ - код 3034 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 608,71
 4. Фустан - код 44477
  Фустан - код 44477
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Туника - код 4972 - капучино
  Туника - код 4972 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Атрактивен къс топ рипс в бяло - код 0995
  Топ - код 0995 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Фустан - код 1689
  Фустан - код 1689
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Атрактивна свободна дамска блуза с голи рамене в бяло - код 4253
  Блуза - код 4253 - 2 - бела
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Фустан - код 8934 - 5 - циклама
  Фустан - код 8934 - 5 - циклама
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Код 10240
  Код 10240
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71