Код 027 - 3

Нема на залиха
SKU
12062
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортен дамски комплект долнище и горнище с качулка в сиво - код 12033
  Спортски комплет - код 12033 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Маица - код 2170 - црна
  Маица - код 2170 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 4790 - бело
  Фустан - код 4790 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамска изчистена блуза с надпис в черно - код 3166
  Блуза - код 3166 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Елегантно вталено дамско палто в сиво - код 3908
  Палто - код 3908 - сиво
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 6. Фустан - код 0438 - шарено
  Фустан - код 0438 - шарено
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Панталони - код 4655 - бело
  Панталони - код 4655 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 0755 - путер зелена
  Блуза - код 0755 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Блуза - код 374
  Блуза - код 374
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Комплет - код 2730
  Комплет - код 2730
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71