Код 03 - 3

Нема на залиха
SKU
12092
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кратки панталони - код 6614 - 2 - зелена
  Кратки панталони - код 6614 - 2 - зелена
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 492,71
 2. Комплет - код 0335 - сина
  Комплет - код 0335 - сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 3972 - пудра
  Блуза - код 3972 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 236 - црна
  Фустан - код 236 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Кошула - код 0627 - 3 - бело
  Кошула - код 0627 - 3 - бело
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 6. Блуза - код 5343 - 4 - бело
  Блуза - код 5343 - 4 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Маица - код 4520 - розова
  Маица - код 4520 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Палто - код 1695
  Палто - код 1695
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Дамски топ потник рипс в бежово - код 10210
  Код 10210
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Атрактивна дамска блуза с голи рамене с флорален десен - код 1945 - 1
  Блуза - код 1945 - цветна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71