Код 03

Нема на залиха
SKU
40569
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивно дълго дамско сако велур с колан в зелено - код 7893
  Сако - код 7893
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Сако - код 4566 - црна
  Сако - код 4566 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 3207 - шарена
  Фустан - код 3207 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Кратки панталони - код 2236 - 1 - бело
  Кратки панталони - код 2236 - 1 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Дамски бански костюм с връзки в две части в черно - код 9051
  Купачи - код 9051 - 3 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 2326
  Фустан - код 2326
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комплет - код 1647
  Комплет - код 1647
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 8. Свободен дамски топ в черно - код 4552
  Топ - код 4552 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Къс спортен сет тениска и къси панталонки в червено - код 0213
  Комплет - код 0213 - 3 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дълъг суитшърт с качулка в черно - код 1475
  Дуксер - код 1475 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71