Код 030

Нема на залиха
SKU
40835
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тениска с ефектен принт в синьо - код 11944
  Маица - код 11944 - сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Палто - код 5877 - сиво
  Палто - код 5877 - сиво
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 3. Фустан - код 0363
  Фустан - код 0363
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Туника - код 0420
  Туника - код 0420
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Фустан - код 8399 - циклама
  Фустан - код 8399 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Тренерки - код 1777 - сиво
  Тренерки - код 1777 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Екстравагантна вталена дамска блуза рипс с поло яка в бежово
  Блуза - код 2379 - 4 - кремова
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 8. Елегантна блуза с поло яка рипс в бежово - код 11490
  Блуза - код 11490
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 11966 - црна
  Фустан - код 11966 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Блуза - код 1603 - 3 - бело
  Блуза - код 1603 - 3 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71