Код 04

Нема на залиха
SKU
12083
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Сако - код 2365 - црвена
  Сако - код 2365 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 5371 - борда
  Фустан - код 5371 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 12003
  Фустан - код 12003
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Дамски комплект тениска и къси панталонки рипс в бяло - код 1086
  Комплет - код 1086 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дълго дамско палто с копчета в черно - код 3854
  Палто - код 3854 - црна
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 6. Блуза - код 2059 - 1 - црвена
  Блуза - код 2059 - 1 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 6970 - кремова
  Фустан - код 6970 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 4239 - црна
  Блуза - код 4239 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Фустан - код 2652 - шарено
  Фустан - код 2652 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дамски комплект потник и дълга пола в цвят шампанско - код 0888
  Фустан - код 0888
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71