Код 04

Нема на залиха
SKU
40635
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска с къдрички в черно с ефектни ръкави - код 4669
  Маица - код 4669 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Къс дамски елек в масленозелено - код 1618
  Елек - код 1618 - 3
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Ефирен къс гащеризон с колан в розово - код 1473
  Комбинезон - код 1473 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Џемпер - код 1620
  Џемпер - код 1620
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Маица - код 4257 - бело
  Маица - код 4257 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Комплет - код 11974 - бело
  Комплет - код 11974 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Дамски свободен панталон със странични джобове и висока талия в черно - код 2996
  Тренерки-долен дел - код 2996 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Къс дамски елек грейка в цвят пудра - код 5763
  Елек - код 5763
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Бяла тениска с ефектен принт - код 2310
  Маица - код 2310 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Фустан - код 11887 - бело
  Фустан - код 11887 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71