Код 076

Нема на залиха
SKU
40093
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 25528 - розова
  Топ - код 25528 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Спортски комплет - код 2241 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 2241 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Къс дамски топ рипс в лилаво - код 0963
  Топ - код 0963 - виолетова
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Блуза - код 12064 - сиво
  Блуза - код 12064 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 7413 - розова
  Фустан - код 7413 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Тренерки - код 4518
  Тренерки - код 4518
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Купачи - код 0342 - шарена
  Купачи - код 0342 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 9089
  Блуза - код 9089
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Дамска плетена жилетка в сиво - код 5128
  Кардиган - код 5128 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дамска изчистена тениска рипс в цвят капучино - код 1280
  Маица - код 1280 - капучино
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71