Код 078

Нема на залиха
SKU
40286
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 6935
  Топ - код 6935
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Дамски пуловер с едра плетка в лилаво - код 4781
  Џемпер - код 4781 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 1358 - сиво
  Фустан - код 1358 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Фустан - код 0363
  Фустан - код 0363
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дълга дамска риза с дълъг ръкав в масленозелено - код 0227
  Кошула - код 0227
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Комплет - код 1518 - 3 - сиво
  Комплет - код 1518 - 3 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 4650 - шарена
  Фустан - код 4650 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Маица - код 4357 - црна
  Маица - код 4357 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Топ - код 11888 - бела
  Топ - код 11888 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 10. Къс дамски топ потник рипс в розово - код 4473
  Топ - код 4473 - розова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71