Код 079

Нема на залиха
SKU
40100
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4753 - шарена
  Фустан - код 4753 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Тренерки - код 8177 - црна
  Тренерки - код 8177 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Сет с анимационен герой тениска и къси панталонки в сиво - код 651
  Комплет - код 651 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 2922
  Блуза - код 2922
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 5421 - шарено
  Фустан - код 5421 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 2594 - 2 - црна
  Фустан - код 2594 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 5273 - капучино
  Фустан - код 5273 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Спортски комплет - код 3719 - шарена
  Спортски комплет - код 3719 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Код 10060
  Код 10060
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Фустан - код 1652 - сиво
  Фустан - код 1652 - сиво
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71