Код 079

Нема на залиха
SKU
40102
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6910 - шарена
  Фустан - код 6910 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Маица - код 4257
  Маица - код 4257
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Тренерки-долен дел - код 4135 - црна
  Тренерки-долен дел - код 4135 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дамски модерен спортен екип късо горнище с цип и долнище с висока талия рипс в бежово - код 7895
  Тренерки - код 7895 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 11881 - црна
  Фустан - код 11881 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Дънкови панталонки в сиво - код 2448
  Кратки панталони - код 2448 - 1 - сиво
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 8190 - жолта
  Фустан - код 8190 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Дамски бански в две части в цвят тюркоаз - код 2561
  Купачи - код 2561 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Дамско дълго палто в цвят бордо - код 1566
  Палто - код 1566 - борда
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Дамско боди с къдрички в черно - код 3670
  Боди - код 3670 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71