Код 09 - 1

Нема на залиха
SKU
11444
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1687 - сина
  Фустан - код 1687 - сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Код 13010
  Код 13010
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Фустан - код 0951 - виолетова
  Фустан - код 0951 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Дамски комплект къс топ с дълъг ръкав и дълга пола с висока талия в розово - код 3954
  Комплет - код 3954 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Ефектни накъсани дънки с висока талия в светлосиньо - код 46755
  Фармерки - код 46755 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Комплет - код 3219 - црна
  Комплет - код 3219 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Кратки панталони - код 0417 - 1
  Кратки панталони - код 0417 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Елегантен дамски топ потник в бяло - код 6477
  Топ - код 6477 - 1 - бела
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 0714 - 1 - сиво
  Фустан - код 0714 - 1 - сиво
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Атрактивен дамски топ бюстие в лилаво - код 11976
  Топ - код 11976 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71