Код 09 - 2

Нема на залиха
SKU
11445
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 8721 - бело
  Маица - код 8721 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Спортен дамски екип долнище и горнище с качулка в цвят корал - код 8437
  Тренерки - код 8437 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамско боди в розово с копчета - код 7101
  Боди - код 7101 - розова
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Екстравагантна дамска риза с паднали рамене в бяло - код 3525
  Кошула - код 3525 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Маица - код 4648 - црна
  Маица - код 4648 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Блуза - код 0626 - 3 - борда
  Блуза - код 0626 - 3 - борда
  Најниско MKD 492,71
 7. Фустан - код 8934 - 2 - жолта
  Фустан - код 8934 - 2 - жолта
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Фустан - код 4535 - шарена
  Фустан - код 4535 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Дълго дамско палто с копчета в лилаво - код 3854
  Палто - код 3854 - виолетова
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 10. Фустан - код 6522 - жолта
  Фустан - код 6522 - жолта
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71