Код 09 - 3

Нема на залиха
SKU
12231
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6522 - жолта
  Фустан - код 6522 - жолта
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамска блуза с дълбоко деколте рипс в розово - код 11615
  Блуза - код 11615 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Топ - код 1095
  Топ - код 1095
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дамски бански в две части в лилаво - код 2561
  Купачи - код 2561 - 6 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 1208 - капучино
  Фустан - код 1208 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Спортски комплет - код 11627 - циклама
  Спортски комплет - код 11627 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 7. Фустан - код 9862 - бела
  Фустан - код 9862 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Къс дамски топ рипс в светлосиньо - код 0963
  Топ - код 0963 - светло сина
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Фустан - код 0617 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 0617 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза в светлосиньо с голи рамене ефектни ръкави рипс - код 2380
  Блуза - код 2380
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71