Код 09 - 4

Нема на залиха
SKU
11447
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивен дамски топ потник в синьо - код 1031
  Топ - код 1031 - сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Фустан - код 2504 - циклама
  Фустан - код 2504 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Свободни дънки изчистени в черно - код 3031
  Фармерки - код 3031 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 4. Фустан - код 5554 - розова
  Фустан - код 5554 - розова
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Блуза - код 12062 - црна
  Блуза - код 12062 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Дамска пола с връзки в черно - код 2590
  Сукња - код 2590 - 4 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 6522 - зелена
  Фустан - код 6522 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 5690 - праска
  Блуза - код 5690 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Маица - код 1102 - темно сина
  Маица - код 1102 - темно сина
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Дамски свободен пуловер в цвят пудра - код 4180
  Џемпер - код 4180 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71