Код 09 - 4

Нема на залиха
SKU
12232
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски свободен пуловер с паднало рамо в сиво - код 3255
  Џемпер - код 3255 - сиво
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Дамски бански в две части с висока талия в червено - код 2561
  Купачи - код 2561 - 7 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамска плетена жилетка с качулка и къс ръкав в светлосиньо - код 6055
  Кардиган - код 6055
  Special Price MKD 1.005,14 Регуларна цена MKD 1.295,14
 4. Дамска тениска плетиво - код 7634 - 2
  Маица - код 7634 - 2 - шарена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Блуза - код 1945 - цветна
  Блуза - код 1945 - цветна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Ефирна дамска пола в бяло - код 11730
  Сукња - код 11730 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Топ - код 11772 - црна
  Топ - код 11772 - црна
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 579,71
 8. Свободна дамска риза в лилаво - код 1648
  Кошула - код 1648 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 9. Дамска блуза с атрактивни ръкави рипс в оранжево - код 1300
  Маица - код 1300
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Маица - код 0511 - бело
  Маица - код 0511 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 724,71