Код 1

Нема на залиха
SKU
10130
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско спортно долнище с висока талия в бежово - код 4135
  Тренерки-долен дел - код 4135 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Атрактивно дълго дамско сако от велур в бежово - код 8135
  Сако - код 8135
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Код 10060
  Код 10060
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Тренерки - код 1568 - 1 - сиво
  Тренерки - код 1568 - 1 - сиво
  MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Фустан - код 8556 - розова
  Фустан - код 8556 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Комбинезон - код 7785
  Комбинезон - код 7785
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Спортски комплет - код 3733 - 3 - ментол
  Спортски комплет - код 3733 - 3 - ментол
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Блуза - код 1637 - црна
  Блуза - код 1637 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 38444 - розова
  Фустан - код 38444 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Фустан - код 0351 - црна
  Фустан - код 0351 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71