Код 1

Нема на залиха
SKU
10178
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дълго зимно дамско черно яке с цип и бежов пух на качулката - код 2086
  Јакна - код 2086 - 1 - црна
  Најниско MKD 4.233,71 Регуларна цена MKD 4.813,71
 2. Фустан - код 0286 - розова
  Фустан - код 0286 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 4920 - пудра
  Фустан - код 4920 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 393 - сина
  Фустан - код 393 - сина
  Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.711,00
 5. Дамски къс гащеризон в черно - код 6861
  Комбинезон - код 6861 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 6954 - пудра
  Фустан - код 6954 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Фустан - код 2916 - шарена
  Фустан - код 2916 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Атрактивна дамска дълга плетена жилетка в розово - код 7361
  Кардиган - код 7361 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Блуза - код 11490 - бела
  Блуза - код 11490 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Дамско сако в бежово - код 2365
  Сако - код 2365
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71