Код 1

Нема на залиха
SKU
10184
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4765 - кремова
  Фустан - код 4765 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамска риза в бяло - код 0638
  Кошула - код 0638 - 1 - бело
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Ефектен къс топ в цвят капучино - код 11924
  Топ - код 11924 - капучино
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Боди - код 0582 - корали
  Боди - код 0582 - корали
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Дамска къса свободна жилетка с копчета в синьо - код 3489
  Кардиган - код 3489 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Атрактивен дамски сет блуза с дълъг ръкав и спортна пола в черно - код 0759
  Комплет - код 0759 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 7. Пола с атрактивен десен на цветя - код 8571 - 7
  Сукња - код 8571 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Дамско късо свободно яке с копчета в черно - код 1876
  Јакна - код 1876 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Комбинезон - код 5298 - 1 - црвена
  Комбинезон - код 5298 - 1 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски топ в червено - 1287
  Топ - код 1287 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71