Код 1

Нема на залиха
SKU
11320
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски топ потник рипс в черно - код 11964
  Топ - код 11964 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Блуза - код 5191 - кафеава
  Блуза - код 5191 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Дамско дълго палто в цвят бордо - код 1566
  Палто - код 1566 - борда
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Туника - код 2943
  Туника - код 2943
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамска риза в бяло - код 0638
  Кошула - код 0638 - 1 - бело
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Комплет - код 2234 - бело
  Комплет - код 2234 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Топ - код 1292 - црна
  Топ - код 1292 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 8. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Сукња - код 1644
  Сукња - код 1644
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Дамска къса пола с висока талия в черно - код 4906
  Сукња - код 4906 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71