Код 1

Нема на залиха
SKU
12066
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1733 - пудра
  Фустан - код 1733 - пудра
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамска блуза с атрактивни ръкави рипс в бежово - код 1300
  Маица - код 1300 - кремова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 637,71
 3. Дамска дълга плетена жилетка с качулка в светлосиньо - код 0577
  Кардиган - код 0577
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 8113 - 2 - бело
  Фустан - код 8113 - 2 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Комплет - код 2082 - 4
  Комплет - код 2082 - 4
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 6344 - небесно сина
  Фустан - код 6344 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 2940 - шарена
  Фустан - код 2940 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Код 1028
  Код 1028
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Маица - код 1745 - праска
  Маица - код 1745 - праска
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 12051
  Фустан - код 12051
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71