Код 1

Нема на залиха
SKU
2967
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 9054 - виолетова
  Блуза - код 9054 - виолетова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 6426 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 6426 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фармерки - код 4311 - 2 - сиво
  Фармерки - код 4311 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Дамска блуза в тъмнолилаво с къс ръкав и поло яка - код 0216
  Блуза - код 0216 - 6
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Кратки панталони - код 6614 - 1
  Кратки панталони - код 6614 - 1
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 492,71
 6. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Маица - код 2990 - црна
  Маица - код 2990 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Модерно дамско сако блейзър червено каре - код 8294 - 4
  Сако - код 8294 - шарена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Фустан - код 0890 - 2 - бело
  Фустан - код 0890 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Дамско късо спорно яке с цип в розово - код 4077
  Јакна - код 4077 - розова
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.899,71