Код 1

Нема на залиха
SKU
8277
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 0323 - шарена
  Кошула - код 0323 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Туника - код 2313
  Туника - код 2313
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0989
  Фустан - код 0989
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Туника - код 2974 - розова
  Туника - код 2974 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Џемпер - код 0432 - шарена
  Џемпер - код 0432 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Комплет - код 11980 - розова
  Комплет - код 11980 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Топ - код 12811 - кремова
  Топ - код 12811 - кремова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Фустан - код 9510 - 2 - бела
  Фустан - код 9510 - 2 - бела
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Дълъг дамски суитшърт с качулка и надпис в синьо - код 2679
  Дуксер - код 2679 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Сукња - код 1644
  Сукња - код 1644
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71