Код 1

Нема на залиха
SKU
8798
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 1280
  Маица - код 1280
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Панталони - код 1567 - 1 - борда
  Панталони - код 1567 - 1 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 2378 - пудра
  Фустан - код 2378 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Изчистен дамски топ потник рипс в оранжево - код 1299
  Топ - код 1299
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Дамско сако в черно - код 2900 - лице
  Сако - код 2900 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Маица - код 4500 - бело
  Маица - код 4500 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 6212 - небесно сина
  Фустан - код 6212 - небесно сина
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 8. Блуза - код 12072 - капучино
  Блуза - код 12072 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Ежедневен дамски сет потник и клин плетиво в светлосиньо - код 10077
  Комплет - код 10077
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 3690 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 3690 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71